KİMİZ

TEMUR yaratıcılık, kalite ve mükemmeliyeti prensip edinmiş, çözüm odaklı ve çok yönlü hizmet veren bir mimari ve iç mimari tasarım firmasıdır.

TEMUR yenilikleri takip ederek, her daim daha bir adım öteye varmayı kendine misyon edinmiş bir hizmet firmasıdır.

TEMUR deneyimli, yenilikçi, yaratıcı kadrosuyla, disiplinler arası çözüm ortaklıklarıyla özgün ve çağdaş tasarım yaklaşımları geliştirip, eksiksiz ve zamanında hizmet vermeyi hedefleyen, farklı kurum ve kişilere, farklı konseptlerde hizmet veren bir kurumdur.

TEMUR inovatif, yenilikçi, pratik çözümler üretebilen akılcı duruşunun yanı sıra, araştırmacı, cesur ve girişimci yönü ile tasarım dünyasında öncüdür.

TEMUR müşterisi mutlu bir fikir üretim fabrikasıdır. Üretilen fikirler yalnızca fikir aşamasında kalmaz, uygulamada, en kaliteli, optimum maliyetli, zamanı en iyi şekilde kullanarak çözüm sunar.

 

MİSYON VE VİZYON

TEMUR yaptığı işlerde mutlu olmayı ve mutlu etmeyi hedefler.

Müşterisine yalnızca estetik anlamda değil, çok yönlü hizmet veren bir anlayışa sahip olan TEMUR MİMARLIK müşterilerinin konsept danışmanlığını yaparken, müşterisinin yapacağı yatırımın geri dönüşünü hesaplayarak, her adımı düşünülmüş, tüm kreatif süreçleri tek bir filtreden geçirilmiş üretimler yapar. Tasarımın Türkiye’de daha yakından bilinen bir konu olmasına öncülük etmekte ve yaratıcı süreçleri sadece görsel alanda değil yönetimsel anlamda da kullanır. Bu nedenle, müşterisine yatırımında harcadığı parayı en hızlı ve en etkili şekliyle geri kazandırır.

TEMUR MİMARLIK'ın farklılık arayan, fark yaratan yaklaşımları, Türkiye sınırlarını aşmış olup, ülkemizi sınır ötesinde de başarıyla temsil eder.

Copyright 2013 - 2014 Temur Architecture

X